Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2010

 

1.-5.11.2010 Renča se s Aresem zúčastnila stopařského semináře pod vedením Milana Hoyera v německém Ebingu. Na závěr týdne pak v ZKO Lauf složili za deštivého počasí úspěšně zkoušku FH1 za 96 bodů.

26.9.2010  Pořádali jsme zkoušky dle NZŘ. Zkoušky měly plnou účast a k vidění byly zkoušky 4x ZZO, 2x ZM, 3xZVV1 a 1x ZVV2. Z těchto deseti účastníků bylo 8 úspěšných a dva bohužel neúspěšní. ROzhodčím byl pan Havránek a zkoušky odfiguroval Karel Sedláček. Ze členů naší ZKO byli úspěšní Martina s Gypem v ZZO, Zdeněk s Quidem v ZVV1 a Renča s Aresem v ZVV2. Karolína s Bucíkem skončili bohužel na obraně.  Počasí nám sice moc nepřálo, ale víte jak, vždycky může být hůř....

25.-26.9.2010 Jura Vykrent se s Urou Moravia Go-Ha zúčastnili výběrového závodu va MR stopařů. V sobotu čmuchali na 80b., ale v neděli se jim bohužel stopa nepovedla...

11.9. se Martina, Kája a Terka zúčastnili Mládežnického závodu v Branticích. Karolína soutěžila v IPO1 a Marťa s Terkou v ZZO. Po zápisu odjeli IPA na stopy. Po příjezdu ze stop nastoupily ZZO. Jedničku si vylosovala Terka a hned po ní nastoupila Marťa. Rozhodčím byl p.Sedláček a o obrany se postaral p.Valíček. A jak to dopadlo? Karolína s Bucíkem se umístili v IPO1 na 3.místě, Martina s Gipem v ZZO na 5.místě a Tereza s Dixi na 2.místě.

4.9.2010  Renáta Libová se psem Aresem se zúčastnili letošního ročníku a v pořadí druhého Mistrovství republiky BOC ve výkonu v Nymburku. Startovali v kategorii IPO3 a skončili na celkově třetím místě s nejlepší poslušností ve své kategorii. Foto v galerii.


8.8.2010  A máme za sebou další kolo našeho společného klubového trojboje Chomýž-Otice-M.Albrechtice. Bohužel se tentokráte nikdo z M. Albrechtic nedostavil a tak závodily jen kluby dva. Závodilo celkem 13 týmů dle ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, IPO1 a IPO3. Myslím, že se nám toto kolo velice vyvedlo, neboť vše co se vyhrát dalo, zůstalo v Chomýži:
Nejlepší poslušnost - Renča s Aresem - IPO3
Nejlepší obrana - Zdeněk s Quidem  - ZVV1
1. místo - Eva s Markem - ZVV1
2. místo - Renča s Aresem - ZVV1
3. místo - Zdeněk s Quidem - IPO3
A celkově samozřejmě vyhrál Chomýž i když jsme měli v řadách tři ZZO.

7.8.2010  Dva naši psí členové Falco a Jackie se zúčastnili tradiční pejskiády v Úvalně. Jackie získal druhé místo v kategorii čistokrevných psů bez PP a Falco třetí místo v kategorii veteránů. Jackie se zúčastnil se svou paničkou Eliškou a Falco s náhradní paničkou Danielkou. Soutěžili ještě v dalších disciplínách a sebrali spolu obě čelní místa v poslušnosti!!!


5.6.2010  Dva naši členové se zúčastnili zkoušek v Městě Albrechticích podle IPO/Sch. Karolína splnila s Ergem zkoušku BH a Karel s Irrem zkoušku IPO3 a to na 270b., čímž si splnil limit pro přihlášení se do výběrového závodu Mistrovství republiky v příštím roce. Gratulujeme


30.5.2010  Proběhlo první kolo našeho klubového trojboje a to v Městě Albrechticích. Závodu se zúčastnilo celkem 14 závodníků v kategoriích ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, BH, IPO1 a IPO3, takže si paní rozhodčí Dana Urbánková procvičila skoro všechny zkoušky obou zkušebních řádů. I když odpoledne chvílemi pršelo, všichni se snažili si své bodíky vybojovat a vyzkoušet si zkoušky, na které se ve většině případů teprve chystají. Nakonec byla vyhodnocena nejlepší poslušnost s nejlepší obranou a výsledky uschovány pro další kolo trojboje, které bude 1.8.2010 u nás v Chomýži.
Fotky včetně výsledků najdete jako vždy díky Gabce a Zolovi ve fotogalerii.