Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další školka bude na jaře v roce 2019.

 

Přihlašovat se dopředu není potřeba. Stačí přijít rovnou na cvičák. Nezapomeňte si níže přečíst, co je třeba si přinést sebou. Nezapomeňte na očkovací průkaz !
 

Kurz základní poslušnosti pro začátečníky a štěňátka:
Tento kurz musí absolvovat všichni nově příchozí do naší ZKO!

Kurz zahrnuje: výcvik základní poslušnosti v délce 10 lekcí od první absolvované lekce s max. dobou platnosti 2 měsíce. Kurz probíhá pod vedením výcvikáře.Pejska si na kurzu cvičí majitel sám, od výcvikáře dostává pouze rady, jak psa naučit jednotlivé cviky, jak se ke psu správně chovat a jaké povely používat.

Po ukončení kurzu se můžete stát členy naší kynologické organizace a ve výcviku pokračovat.

ZKO Krnov-Chomýž si vyhrazuje, že v případě nevhodného chování ke psu nebo k výcvikáři může být účastník školky vyloučen z dané lekce, případně z celého kurzu bez jakékoliv náhrady.

Na kurz si prosím přineste: svého psa :o), jednoduchý obojek, pevné krátké i dlouhé vodítko (ne svinovací!), větší množství pamlsků pro psa (ne granule!!!), očkovací průkaz psa, a dobrou náladu! Všichni psi musí být očkováni proti psince a parvoviróze. Psi starší 6-ti měsíců musí mít také očkování proti vzteklině. 

Pokud jste z jakéhokoliv důvodu nemohli kurz dochodit,  myslíte si, že jste v jednom kurzu nepochytili vše, nebo si myslíte, že Vám něco uniklo, máte možnost se přihlásit do kurzu znovu v dalším termínu. Pamatujte však, že v kurzu se opět bude probírat základní poslušnost od začátku a ne pokračovat, tam kde jste minule skončili. Platí však pravidlo dvakrát a dost.

  Pokročilí trénují v úterý odpoledne od 17°° hodin a v neděli ráno od 8:30 hod. V zimním období pak v neděli od 9 hod.
Prosím každého o dochvilnost. Kdo přijde v neděli po deváté hodině, bude se věnovat svému individuálnímu tréninku samostatně.