Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.10.2018 Zkoušky podle NZŘ a IPO Krnov Chomýž

BH splnila Markéta Janoštíková a Axl Angel Bree

BH splnil Vašek Gerstner a Arcane Energy 

IPO1 splnila Lenka Bořecká a Cauli z Danaru

FPr1 splnil Vašek Gerstner a Aira Pitipitipa

SPr splnila Bogumila Kalinowská-Ilków a Arabesca Argilla Rossa

IPO3 splnila Gabča Hajná a Alibaba z Danaru

15.-16.9.2018 22.Krajská slezská výstava psů v Dolním Benešově

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada - V1, VT, KV

4.8.2018 O pohár starosty města Zlatých Hor

zúčastnil se Karel Sedláček s Tobbym Venušina Sopka 1.místo v kat.IPO3

zúčastnil se Zsolt Gergel s Xenou z Danaru 3.místo v kat. IPO3

27.7. Zkoušky podle IPO a NZŘ LVT Zátaví

IPO2 splnila Gabča Hajná a Alibaba z Danaru 

12.-13.5.2018 Slezská výstava psů v Hlučíně

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada - V1, vítěz třídy, krajský vítěz

29.4.2018 Zkoušky podle NZŘ a IPO

ZZO splnila MVDr. Lenka Bořecká a Cauli s Danaru

ZZO splnila Markéta Janoštíková a Axl Angel Bree

IPO1 splnila Gabča Hajná a Draga z Danaru

SPr1 splnila Bogumila Kalinowská - Ilków a Arabesca Argilla Rossa

FH2 splnil Zsolt Gergel a Xena z Danaru 

7.4.2018 Národní výstava psů Ostrava

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada - národní vítěz, BOS, CAC  

7.-8.4.2018 Zielonogórskie Zawody w Tropieniu Sportowym Kalsku

zúčastnila se Bogumila Kalinowská Ilków s Arabescou Argilla Rossa

v kategorii IPO-FH 97/28 bodů 3.místo

18.-19.11.2017 Grand Prix Opole, Mistrovství Polska IPO-FH

zúčastnila se Bogumila Kalinowská Ilków s Arabescou Argilla Rossa (Gája)

v kategorii FPr3 97 bodů 1.místo

kategorii FH1 51 bodů  2.místo

4.11.2017 Zkoušky podle  IPO  Křenovice

IPO1 splnil Petr Vajďák s Cironem z Kralické tiskárny 270 bodů

28.10.2017 Zkoušky podle NZŘ a IPO Budišov nad Budišovkou

FH1 splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru 83 bodů

21.10.2017 Zkoušky podle NZŘ a IPO Orlová

ZZO1 splnila Karolína Janáčová s Granitem z Temného hvozdu 91 bodů

8.10.2017 Zkoušky podle NZŘ a IPO Krnov Chomýž

ZVV2 splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy

BH splnila MVDr. Lenka Bořecká s Cauli z Danaru 54 bodů

BH splnil Michal Styczen s Daktari z Danaru 48 bodů

BH splnila Gabča Hajná s Dragou z Danaru 48 bodů  

3.9.2017 21.Krajská Hornoslezská výstava psů v Dolním Benešově

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada Vítěz třídy, Krajský vítěz

2.9.2017 14.ročník O pohár starosty města Zlatých Hor

Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy podle IPO3 (277 b.) 2.místo

Zsolt Gergel s Xenou z Danaru podle IPO3  (272 b.) 3.místo

Markéta Janoštíková s Axlem Angel Bree (39 b.) 8. místo

27.7.2017 Zkoušky podle IPO a NZŘ LVT Zátaví 

FH1 splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru   96 bodů

13.5.2017 22.Slezská výstava psů v Hlučíně

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada V1,Vítěz třídy a Krajský vítěz

6.5.2017 Zkoušky podle IPO a NZŘ Budišov nad Budišovkou

ZPS1 splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru  (s-95, p-78) 173 bodů

30.4.2017 Zkoušky podle IPO a NZŘ Krnov Chomýž

IPO3 splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru 262 bodů 

IPO1 splnila Gabriela Hajná s Alibabou z Danaru 281 bodů

1.-2.4.2017 Výběrová soutěž pro MČR v IPO a MS FCI 

zúčastnil se Karel Sedláček s Tobbym Venušina sopka 90-77-80 (247 bodů)

4.3.2017 Mistrovství Opola v obedience Polsko

OB1 se zúčastnila Bogumila Kalinowská Ilków s Arabescou Argilla Rossa (Gája) 227,5 bodů, oceněna velmi dobře

23.10.2016 Zkoušky podle NZŘ a IPO Krnov Chomýž

BH splnila Gabriela Hajná s Alibabou z Danaru 54 bodů

ZPS1 splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy 92, 89 (181 bodů)

15.10.2016 Zkoušky podle IPO Křenovice

BH splnil Petr Vajďák s Cironem z Kralické tiskárny 50 bodů 

17.9.2016 13.ročník O pohár starosty města Zlatých Hor

1.místo Gabča Hajná s Alibabou z Danaru podle ZVV1 90-93-94

25.6.2016 Mezinárodní výstava psů všech plemen Náměšť na Hané

zúčastnil se Václav Gerstner s Airou Pitipitipa V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

25.6.2016 5. ročník Šenovského poháru

6.místo  Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy podle IPO3 

28.5.2016 Mezinárodní výstava v Litoměřicích

zúčastnil se Václav Gerstner s Airou Pitipitipa V1, CAC 

                   a s Fly Over the Moon Never Never Land V1 ve třídě veteránů

7.5.2016 Krajská výstava psů v Hlučíně

zúčastnil se Václav Gerstner s Fly Over the Moon Never Never Land V1, vítěz třídy veteránů

1.5.2016 Zkoušky podle NZŘ a IPO Krnov Chomýž

ZVV1 - splnila Gabča Hajná s Alibabou z Danaru 262 bodů

IPO2 - splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru 276 bodů

30.4.2016 Zkoušky podle IPO Budišov nad Budišovkou

FPr3 - splnil Drahomír Bednařík s Ushi z Danaru 96 bodů

12.-13.3.2016 II. závod ve stopování O pohár Lajkonika v Krakowě PL

3.místo podle FPr3 zúčastnila se Bogumila Kalinowská Ilków s Arabescou Argilla Rossa 82 bodů

9.1.2016 XI. Hanácká národní výstava psů Brno

zúčastnila se Soňa Sperlichová a Nio Ballotada - V1, CAC...pravý zástupce plemene a pohlaví

18.10.2015 Zkoušky podle IPO Bruntál

IPO2 - splnil Karel Sedláček s Tobbym Venušina sopka

18.10.2015 Zkoušky podle IPO a NZŘ Krnov Chomýž

IPO3 - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 279 bodů

17.10.2015 Zkoušky podle IPO a NZŘ Budišov nad Budišovkou

FPr2 - splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru - 75 bodů

19.-20.9.2015 Národní výstava psů v Brně

zúčastnil se Václav Gerstner s Airou Pitipitipa V1, CAC, národní  vítěz 

5.9.2015 Bonitace BI APPRASIAL CZECH REPUBLIC Nezamyslice

3.místo 87% Nio Ballotada s paničkou Soňou Sperlichovou

7.6.2015 XXI. Národní výstava psů Ratiboř Polsko

zúčastnila se Soňa Sperlichová s Niem Ballotada BOB - vítěz plemene, CWC certifikát pro championa PL, NDPwR - nejlepší pes v rase

7.6.2015 Zkoušky podle IPO ve Zlatých Horách

IPO1 - splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru - 259 bodů

IPO2 - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 278 bodů

30.5.2015 Zkoušky IPO Stará Ves u Rýmařova

FPr1 - splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru

30.5.2015 Oblastní výstava Ostrava Svinov

zúčastnil se Zola Gergel s Xenou z Danaru VD 2

9.5.2015 XX. Slezská výstava psů v Hlučíně

zúčastnila se Soňa Sperlichová s Niem Ballotada - V1, Vítěz Třídy

zúčastnil se Václav Gerstner s Airou Pitipitipa - Vítěz třídy, Krajský vítěz

9.5.2015 Zkoušky IPO Budišov nad Budišovkou

FPr1 - splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru - 83 bodů

1.5.2015 Zkoušky NZŘ v Hradci nad Moravicí

ZVV1 - splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru - 276 bodů

18.-19.4.2015 Jarní stopařský závod v Polsku 

2.místo Michal Styczen s Anathemou Vicarious 85 bodů

11.4.2015 3.ročník závodu v Hněvošicích

1.místo podle ZVV1 Jiřina Heinischová s Dennym p.92,o.92

11.4.2015 Zkoušky IPO v Oticích

BH - splnil Michal Styczen s Ebi Suché Lazce - 42 bodů

28.2.2015 Zimní závod dvojic v Uničově 

1.místo podle ZVV1 Jiřka Heinischová s Dennym a Gabča Hajná s Vilmou

25.10.2014 Zkoušky NZŘ Budišov nad Budišovkou

ZVV1 - splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru - 261 bodů 

19.10.2014 Zkoušky IPO Krnov Chomýž

BH - splnil Zsolt Gergel s Xenou z Danaru - 49 bodů

IPO1 - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 261 bodů

FPr1 - splnila Renáta Libová s Aresem Fitmin - 91 bodů

11.10.2014 Zkoušky IPO Bruntál

IPO1 - splnil Karel Sedláček s Tobbym Venušina sopka- 282 bodů

4.-5.10.2014 Mistrzostwa Polski FH

4.místo Michal Styczeń s Anathemou Vicarious - 87 bodů

7.9.2014  18.Krajská Hornoslezská výstava psů všech plemen  v Dolním Benešově

třída dorostu búrský buldok/boerboel - VN1 - perfektní předvedení

Soňa Sperlichová s Nio Ballotada

6.9.2014 O pohár starosty města Zlatých Hor

3.místo Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy

9.8.2014 Zkoušky IPO Zlaté Hory

IPO1 - splnila Gabriela Hajná s Vilmou z Danaru - 262 bodů

14.6.2014 Zkoušky IPO Město Albrechtice

FH1 - splnil Jiří Vykrent s Utou z Danaru - 81 bodů

BH - splnil Václav Gerstner s Airou Pitipitipa - 46 bodů

7.6.2014 Zkoušky NZŘ Město Albrechtice

ZZO - splnil Václav Gerstner s Airou Pitipitipa - 53 bodů

27.4.2014 Zkoušky NZŘ Otice

ZVV1 - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 281 bodů

ZVV1 - splnila Gabriela Hajná s Vilmou z Danaru - 260 bodů

26.4.2014 Zkoušky IPO Budišov nad Budišovkou

BH - splnil Drahomír Bednařík s Uschi z Danaru - 49 bodů

BH - splnil Karel Sedláček s Tobbym Venušina sopka 

28.10.2013 Zkoušky IPO Město Albrechtice

FPr3 - splnil Jiří Vykrent s Utou z Danaru - 76 bodů

6.10.2013 Zkoušky IPO Krnov Chomýž

BH - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 55 bodů

BH - splnila Gabriela Hajná s Vilmou z Danaru - 57 bodů

UPr3 - splnila Renáta Libová s Aresem Fitmin - 81 bodů

FPr2 - splnil Jiří Vykrent s Utou z Danaru - 91 bodů

29.9.2013 Zkoušky NZŘ Krnov Chomýž

ZM - splnila Jiřina Heinischová s Dennym Bohemia Atevy - 130 bodů

ZM - splnila Gabriela Hajná s Vilmou z Danaru - 142 bodů

28.9.2013 Zkoušky IPO Město Albrechtice

UPr1 - splnila Karolína Janáčová s Granitem z Temného Hvozdu - 78 bodů

8.9.2013 Mistrovství ČR agility mládeže v Kroměříži

1.místo Karolína Janáčová s Granitem  z Temného Hvozdu kategorie junior large

18.8.2013 Zkoušky IPO KK Čermná ve Slezsku 

UPr2 - splnila Renáta Libová s Aresem Fitmin - 85 bodů

23.6.2013 Zkoušky IPO Krnov Hlubčická

FPr1 - splnil Jiří Vykrent s Utou z Danaru - 80 bodů

UPr1 - splnila Renáta Libová s Aresem  Fitmin - 84 bodů

25.5.2013 Zkoušky NZŘ Krnov Hlubčická

ZPO1 - splnila Soňa Kadulová s Pangou z Huckelovy vily

4.5.2013 Zkoušky IPO Krnov Chomýž

BH - splnila Karolína Janáčová s Granitem  z Temného hvozdu - 57 bodů

BH - splnil Michal Styczeń s Marvinem Marstal - 45 bodů

BH - splnila Jana Václavková s Ainny z Daisynina dvora - 46 bodů

BH - splnil Jiří Vykrent s Utou z Danaru - 43 bodů

22.10.2012 Zkoušky Ostrava Kunčice

ZOP - splnila Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny - 93 bodů

14.10.2012 Zkoušky NZŘ Otice

ZZO - splnila Karolína Janáčová s Granitem z Temného Hvozdu - 59 bodů

7.10.2012 Národní výstava psů Rybník

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny - V1, CWC

29.9.2012  MPV  Wroclaw

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny -V1,,CWC, res. Cacib 

15.9.2012 Výstava Chorzow

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny - V1 

8.9.2012 O pohár starosty města Zlaté Hory

8. místo ZZO - Soňa Kadulová  s Yamahou Venus z Kovárny

25.8.2012 O Štít města Uničova

1. místo ZZO - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny 54 budů

19.8.2012 Krajská výstava Ostrava

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny V1

                           - Renáta Libová s Woodym de Alphaville Bohemia V1 Krajský vítěz

10.8.2012 Zkoušky v Ondřejovicích u Zlatých Hor

BH - splnila Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny 55 bodů

ZZO - splnila Lenka Svobodová s Unny Vikár 51 bodů

10.6.2012 Speciální výstava KCHBO Mladá Boleslav

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny V2 res.CAC.

9.6.2012 Klubová výstava KCHBO Mladá Boleslav

Třída otevřená - Soňa Kadulová s Yamahou Venus z Kovárny V3

8.4.2012 Zkoušky v ZKO Hradec nad Moravicí

BH - splnila Renáta Libová s Woodym de Alphaville Bohemia
UPr1 - splnila Soňa Kadulová s Pangou z Hückelovy Vily
 
25.2.2012 Zimní závod dvojic v Uničově
11. místo - ZZO - Karolína Janáčová s Czukanem a Soňa Kadulová s Yamahou
1. místo - ZVV2 - Soňa Kadulová s Aginou a Renáta Libová s Aresem
Celkový vítěz závodu všech kategorií - ZKO Krnov-Chomýž a Ares s Aginkou
 
7.11.2010 Zkoušky v ZKO Lauf
FH1 - splnila Renáta Libová s Aresem Fitmin
 
26.9.2010 Zkoušky dle NZŘ v ZKO Krnov-Chomýž
ZZO - splnila Martina Toporská s Gypem
ZVV1 - splnil Zdeněk Novobilský s Quaxem z Danaru
ZVV2 - splnila Renáta Libová s Aresem Fitmin

11.9.2010 Závody v Branticích
2. místo - ZZO - Terka Hammerová s Dixi Carol Silver Breeze
5. místo - ZZO - Martina Toporská s Gipem
3. místo - IPO1 - Karolína Janáčová s Bucifalem od Vltavských pramenů

4.9.2010 2. Mistrovství České republiky BOC ve výkonu
3. místo - IPO3 - Renča Libová s Aresem Fitmin

7.8.2010 Pejskiáda v Úvalně
Falco s náhradním psovodem Danielkou Mencelovou:
3. místo výstava veteráni
2. místo Miss sympatie
2. místo "HAF 007" (poslušnost)
Jackie s Eliškou Kolníkovou
2. místo výstava čist.pes bez PP
1. místo "HAF 007" (poslušnost)
3. místo Ukaž co umíš aneb pejsek šikula

5.6.2010 Zkoušky dle IPO/Sch v Městě Albrechticích
BH - splnila Karolína Janáčová s Emirem z Nětčic
IPO3 - splnil Karel Sedláček s Irrem Venušina Sopka

28.11.2009 Zimní závod v Hlučíně
5. místo - ZVV2 - Renča Libová s Falcem
7. místo - IPO3 - Renča Libová s Aresem Fitmin

26.9.2009 Závod O Budišovský pohár
1.-2. místo - IPO2 - Karel Sedláček s Irrem Venušina Sopka
3. místo - IPO2 - Renča Libová s Aresem Fitmin

23.8.2009 1. Mistrovství České republiky BOC ve výkonu
3. místo - BH - Karolína Janáčová s Bucifalem od Vltavských pramenů + splněna zkouška BH
4. místo -  IPO3 - Renča Libová s Aresem Fitmin + splněna zkouška IPO3

30.5.2009 Závod O Frýdlantský řetěz
3. místo - ZZO - Karolína Janáčová s Bucifalem od Vltavských pramenů
4. místo -  ZZO - Terka Hammerová s Dixi Carol Silver Breeze

1. místo - ZVV2 - Renča Libová s Aresem Fitmin

6. místo -  ZVV2 - Renča Libová s Falcem

2.5.2009 Závod O pohár starosty Zlatých Hor
3. místo - ZZO - Karolína Janáčová s Bucifalem od Vltavských pramenů
4. místo -  ZZO - Terka Hammerová s Dixi Carol Silver Breeze
7. místo -  ZZO - Míša Motlová s Nikitou + titul "Nejlepší jedinec závodu"
2. místo - ZVV1 - Eva Nováková s Markem z Danaru

25.4.2009 Zkoušky dle NZŘ u nás v Chomýži
Úspěšně složeny tři zkoušky.
- ZZO Karolína Janáčová s Bucifalem
- ZM Iveta Jančová se Sunny
- ZVV1 Renča Libová s Falcem

19.4.2009 Zkoušky dle MZŘ v Oticích
Úspěšně složeny tři zkoušky.
- IPO2 Kája Sedláček s Irrem
- IPO2 Renča Libová s Aresem
- FH2 Jura Vykrent s Urou

28.2.2009 Zimní závod družstev v Uničově
2. místo - ZVV1 - Kája Sedláček s Irrem Venušina sopka s Renátou Libovou s Aresem Fitmin
2. místo - ZVV2 - Gabka Hajná s Jagou z Danaru spolu s Renátou Libovou s Falcem

21.2.2009 Zimní závod v Oticích
11. místo - IPO3 - Gabka Hajná s Jagou z Danaru

14.2.2009 Zimní závod v M. Albrechticích
3. místo - ZZO - Karolína Janáčová s Bucifalem od Vltavských pramenů

span style=